Počasie Tianpingqiao vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tianpingqiao na tento alebo budúci víkend.
Piatok 22. máj
27 / 21°C
| 5.1 mm | 8 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 20:00 |
východ slnka 05:01
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tianpingqiao, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1009 hPa | 87 % | 18 °C | 94 % | 0% | 33% | 69% | 72% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 23 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 45% | 78% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 27 °C 31 °C |
3,5 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 19% | 47% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 22 °C | 94 % | 0% | 1% | 0% | 94% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
3,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 98 % | 21 °C | 96 % | 0% | 57% | 18% | 90% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
10,9 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 18% | 70% | 99% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,9 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1003 hPa | 92 % | 23 °C | 97 % | 0% | 94% | 23% | 16% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 83 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 53% | |
Tianpingqiao, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 30,9157; 119,7635
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tianpingqiao, Čína. Predpoveď počasia Tianpingqiao.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tianpingqiao dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tianpingqiao
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:01 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:02 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:28 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:23 | 23.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |