Počasie Tiaomuwan dnes
Predpoveď počasia Tiaomuwan 17. máj 2026
Cez deň ráno dažďové prehánky, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 15,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tiaomuwan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 27 °C |
1,9 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1006 hPa | 99 % | 22 °C | 62 % | 0% | 50% | 10% | 17% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
4,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 22 °C | 88 % | 0% | 81% | 22% | 36% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
5,6 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 76 % | 24 °C | 98 % | 0% | 85% | 71% | 86% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
4,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1003 hPa | 98 % | 24 °C | 89 % | 0% | 8% | 13% | 87% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 99 % | 23 °C | 90 % | 0% | 64% | 11% | 71% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 23 °C | 98 % | 0% | 39% | 4% | 97% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 37 °C |
0,6 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 54 % | 22 °C | 7 % | 0% | 1% | 3% | 3% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1001 hPa | 86 % | 24 °C | 98 % | 0% | 2% | 5% | 98% | |
Tiaomuwan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,9408; 110,3300
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tiaomuwan, Čína. Predpoveď počasia Tiaomuwan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tiaomuwan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tiaomuwan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tiaomuwan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 20:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:39 | 17.05.2026 20:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |