Počasie Tieling, Liaoning dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tieling, Liaoning na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 14°C
| 1.3 mm | 25 km/h |
| 13 °C | 11 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 04:40
západ slnka 18:43
PO HODINÁCH
západ slnka 18:43
|
|
Predpoveď počasia Tieling, Liaoning, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 43 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
1011 hPa | 30 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 13% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 24 °C 22 °C |
0,4 mm | 6.9 m/s25 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 30 % | 5 °C | 100 % | 0% | 6% | 100% | 92% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 16 °C |
0,8 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
1006 hPa | 47 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 20% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 14 °C 12 °C |
12,2 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 61 % | 6 °C | 100 % | 0% | 32% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
6,2 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1003 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
998 hPa | 84 % | 10 °C | 100 % | 0% | 78% | 38% | 100% | |
Tieling, Liaoning, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 42,2931; 123,8414
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Počet obyvateľov: 333 907
Nadmorská výška: 64 m
Administratívna časť:
- Liaoning Sheng, Šen-jang
- , Tieling, Liaoning
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tieling, Liaoning, Čína. Predpoveď počasia Tieling, Liaoning.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tieling, Liaoning dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tieling, Liaoning
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:40 | 18:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:41 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:09 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:32 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:51 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:28 | 01.05.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |