Počasie Tongluoshan, Hunan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tongluoshan, Hunan na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
34 / 24°C
| 35.0 mm | 21 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 14:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 20:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Tongluoshan, Hunan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1002 hPa | 99 % | 23 °C | 99 % | 0% | 49% | 0% | 98% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 0% | 39% | 0% | 98% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 56 % | 23 °C | 100 % | 0% | 56% | 18% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 31 °C 37 °C |
34,9 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
996 hPa | 69 % | 24 °C | 98 % | 0% | 2% | 25% | 97% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,8 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
999 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 3% | 3% | 99% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
2,4 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1000 hPa | 85 % | 24 °C | 96 % | 0% | 96% | 28% | 4% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 32 °C 38 °C |
4,6 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
999 hPa | 66 % | 25 °C | 99 % | 0% | 14% | 3% | 99% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
12,9 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1001 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 22% | 16% | 99% | |
Tongluoshan, Hunan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 27,7400; 110,0952
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tongluoshan, Hunan, Čína. Predpoveď počasia Tongluoshan, Hunan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tongluoshan, Hunan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tongluoshan, Hunan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:13 | 24.05.2026 01:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |