Počasie Wantouqiao dnes
Predpoveď počasia Wantouqiao 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 5,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wantouqiao, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 28 °C 30 °C |
0,7 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 50 % | 17 °C | 96 % | 0% | 5% | 19% | 96% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
4,5 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 86 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 39% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1009 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 5% | 26% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 24% | 100% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
12,4 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 20 °C | 100 % | 0% | 21% | 21% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
5,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1007 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 39% | 46% | 100% | |
Wantouqiao, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 26,8411; 110,6194
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wantouqiao, Čína. Predpoveď počasia Wantouqiao.
Wantouqiao - počasie v okolí - väčšie mestá
Wantouqiao - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wantouqiao dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Wantouqiao
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Wantouqiao
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:18 | 26.04.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |