Počasie Wenjiang, Sichuan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Wenjiang, Sichuan na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
21 / 13°C
| 0.0 mm | 2 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:35
PO HODINÁCH
západ slnka 19:35
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wenjiang, Sichuan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 89 % | 12 °C | 100 % | 0% | 13% | 100% | 100% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1021 hPa | 83 % | 11 °C | 100 % | 0% | 7% | 5% | 100% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1021 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 10% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1022 hPa | 96 % | 13 °C | 99 % | 0% | 19% | 93% | 89% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1018 hPa | 51 % | 10 °C | 99 % | 0% | 53% | 3% | 98% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 12 °C | 26 % | 0% | 2% | 10% | 18% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 85 % | 12 °C | 100 % | 0% | 10% | 17% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 13 °C | 53 % | 0% | 33% | 21% | 14% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 69 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 56% | |
Wenjiang, Sichuan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,3881; 104,5634
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wenjiang, Sichuan, Čína. Predpoveď počasia Wenjiang, Sichuan.
Wenjiang, Sichuan - počasie v okolí - väčšie mestá
Wenjiang, Sichuan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wenjiang, Sichuan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wenjiang, Sichuan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:36 | 29.04.2026 04:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |