Počasie Xi'An dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Xi'An na 10 dní.
Utorok 26. máj
26 / 22°C
| 0.3 mm | 7 km/h |
| 20 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 20:00 |
východ slnka 05:35
západ slnka 19:47
PO HODINÁCH
západ slnka 19:47
|
|
Predpoveď počasia Xi'An, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 70% | 100% | 9% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 80% | 23% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 67 % | 19 °C | 59 % | 0% | 14% | 51% | 2% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 81 % | 21 °C | 84 % | 0% | 0% | 73% | 42% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
15,5 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 32% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
5,4 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 89 % | 15 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 3% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 64 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 97% | 1% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 59 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 52% | |
Xi'An, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 34,2583; 108,9286
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Xi'An, Čína. Predpoveď počasia Xi'An.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Xi'An dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | -0,5 °C | -4,2 °C | 4,8 °C | 2 |
| február | 2,2 °C | -1,8 °C | 7,7 °C | 2 |
| marec | 7,9 °C | 3,2 °C | 14,0 °C | 4 |
| apríl | 14,1 °C | 8,9 °C | 20,4 °C | 6 |
| máj | 19,4 °C | 13,8 °C | 25,8 °C | 6 |
| jún | 24,8 °C | 18,8 °C | 31,6 °C | 5 |
| júl | 26,3 °C | 21,6 °C | 32,0 °C | 8 |
| august | 25,3 °C | 20,8 °C | 31,1 °C | 6 |
| september | 19,4 °C | 15,5 °C | 24,7 °C | 9 |
| október | 13,8 °C | 9,8 °C | 19,3 °C | 7 |
| november | 6,8 °C | 2,8 °C | 12,1 °C | 4 |
| december | 0,9 °C | -2,9 °C | 6,1 °C | 1 |
Astronomické informácie Xi'An
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 14:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 20:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 20:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:55 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:13 | 26.05.2026 02:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |