Počasie Batey Enriquillo dnes
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 17:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 22:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Predpoveď počasia Batey Enriquillo 28. máj 2026
Cez deň jasno, dopoludnie sa dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 18,9646; -69,8027
nadmorská výška: 274 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Batey Enriquillo, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 22 °C | 11 % | 0% | 3% | 0% | 7% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 21 °C | 16 % | 0% | 6% | 0% | 10% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 94 % | 21 °C | 12 % | 0% | 8% | 0% | 3% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 95 % | 21 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1015 hPa | 95 % | 21 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 9 % | 0% | 9% | 1% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 96 % | 21 °C | 10 % | 0% | 10% | 1% | 0% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 92 % | 22 °C | 14 % | 0% | 14% | 3% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 22 °C | 10 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 22 °C | 30 % | 0% | 25% | 9% | 0% | |
| 10:00
16:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 22 °C | 22 % | 0% | 18% | 3% | 1% | |
| 11:00
17:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 22 °C | 42 % | 0% | 19% | 28% | 1% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 23 °C | 71 % | 0% | 56% | 28% | 13% | |
| 13:00
19:00
| dážď | 30 °C 34 °C |
0,7 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 22 °C | 89 % | 0% | 82% | 20% | 16% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 23 °C | 75 % | 0% | 39% | 43% | 35% | |
| 15:00
21:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 23 °C | 36 % | 0% | 7% | 4% | 31% | |
| 16:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
1,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 74 % | 23 °C | 38 % | 0% | 14% | 11% | 24% | |
| 17:00
23:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 23 °C | 52 % | 0% | 21% | 14% | 33% | |
| 18:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 24 °C | 27 % | 0% | 8% | 4% | 19% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 97 % | 24 °C | 20 % | 0% | 12% | 3% | 7% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 24 °C | 18 % | 7% | 17% | 4% | 0% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 23 °C | 28 % | 6% | 9% | 3% | 20% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 23 °C | 60 % | 2% | 14% | 3% | 53% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 99 % | 23 °C | 91 % | 6% | 21% | 1% | 88% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 23 °C | 96 % | 9% | 27% | 0% | 94% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 22 °C | 93 % | 1% | 14% | 1% | 92% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 22 °C | 21 % | 1% | 16% | 0% | 5% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 22 °C | 11 % | 1% | 11% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 96 % | 22 °C | 9 % | 2% | 9% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 10 % | 2% | 10% | 1% | 0% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 62 % | 1% | 20% | 2% | 51% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 22 °C | 25 % | 0% | 15% | 3% | 8% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 23 °C | 13 % | 0% | 10% | 3% | 1% | |
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 23 °C | 45 % | 0% | 21% | 9% | 25% | |
| 10:00
16:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 23 °C | 82 % | 0% | 28% | 10% | 73% | |
| 11:00
17:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,5 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 23 °C | 67 % | 0% | 18% | 10% | 56% | |
| 12:00
18:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 23 °C | 94 % | 0% | 9% | 26% | 92% | |
| 13:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 23 °C | 96 % | 0% | 11% | 5% | 96% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 23 °C | 92 % | 0% | 12% | 4% | 90% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 62 % | 22 °C | 89 % | 0% | 10% | 4% | 88% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 22 °C | 56 % | 0% | 13% | 6% | 46% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 22 °C | 62 % | 0% | 13% | 6% | 55% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 71 % | 22 °C | 79 % | 0% | 4% | 3% | 78% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1014 hPa | 79 % | 23 °C | 71 % | 0% | 3% | 2% | 69% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 23 °C | 32 % | 0% | 2% | 0% | 30% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 23 °C | 36 % | 0% | 7% | 0% | 31% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 22 °C | 11 % | 0% | 6% | 0% | 4% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 22 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 1% | |
Batey Enriquillo, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 18,9646; -69,8027
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 274 m
Administratívna časť:
- Provincia de Monte Plata, Monte Plata
- Sabana Grande de Boyá, Sabana Grande de Boyá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Batey Enriquillo, Dominikánská republika. Predpoveď počasia Batey Enriquillo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Batey Enriquillo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Batey Enriquillo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Batey Enriquillo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:14 | 28.05.2026 03:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |