Počasie Botoncillo, Monte Cristi dnes
| 28 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
Predpoveď počasia Botoncillo, Monte Cristi 28. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 35 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 23 °C.Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 19,7342; -71,4211
nadmorská výška: 33 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Botoncillo, Monte Cristi, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
10:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 83 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1015 hPa | 83 % | 20 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 20 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 20 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 19 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 19 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1015 hPa | 46 % | 18 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| polojasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1015 hPa | 42 % | 18 °C | 16 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 39 % | 18 °C | 14 % | 0% | 13% | 3% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1013 hPa | 36 % | 18 °C | 83 % | 0% | 81% | 32% | 0% | |
| 15:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
34 °C 36 °C |
1,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 40 % | 18 °C | 40 % | 0% | 8% | 33% | 7% | |
| 16:00
22:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
0,5 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 22 °C | 60 % | 0% | 23% | 33% | 38% | |
| 17:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 22 °C | 43 % | 0% | 7% | 25% | 21% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 21 °C | 28 % | 0% | 1% | 7% | 21% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 21 °C | 19 % | 0% | 10% | 9% | 8% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 70 % | 21 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 21 °C | 27 % | 0% | 3% | 0% | 24% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 74 % | 21 °C | 70 % | 0% | 2% | 2% | 68% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1014 hPa | 79 % | 21 °C | 48 % | 0% | 2% | 4% | 46% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 82 % | 21 °C | 28 % | 0% | 3% | 0% | 25% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 84 % | 21 °C | 28 % | 0% | 4% | 0% | 25% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 21 °C | 22 % | 0% | 3% | 0% | 19% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 21 °C | 60 % | 0% | 7% | 0% | 57% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 21 °C | 93 % | 1% | 6% | 0% | 93% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 21 °C | 80 % | 0% | 7% | 2% | 78% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 21 °C | 43 % | 0% | 10% | 4% | 35% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 20 °C | 32 % | 0% | 5% | 2% | 26% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 20 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 21 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 20 °C | 39 % | 0% | 1% | 1% | 36% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 19 °C | 46 % | 0% | 3% | 2% | 43% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 41 % | 19 °C | 78 % | 0% | 13% | 8% | 72% | |
| 13:00
19:00
| slabý dážď | 35 °C 37 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 19 °C | 98 % | 0% | 89% | 35% | 79% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 33 °C 36 °C |
0,9 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1013 hPa | 46 % | 19 °C | 98 % | 0% | 68% | 88% | 73% | |
| 15:00
21:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
0,8 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 21 °C | 71 % | 0% | 2% | 33% | 58% | |
| 16:00
22:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1013 hPa | 67 % | 22 °C | 88 % | 0% | 21% | 27% | 79% | |
| 17:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 22 °C | 78 % | 0% | 11% | 7% | 73% | |
| 18:00
00:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 21 °C | 29 % | 0% | 10% | 10% | 14% | |
| 19:00
01:00
| dažďové prehánky | 25 °C 29 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 22 °C | 64 % | 0% | 17% | 25% | 43% | |
| 20:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 87 % | 22 °C | 14 % | 0% | 0% | 2% | 12% | |
| 21:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 23 °C | 10 % | 0% | 5% | 0% | 4% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 23 °C | 3 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
Botoncillo, Monte Cristi, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 19,7342; -71,4211
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 33 m
Administratívna časť:
- Provincia de Monte Cristi, San Fernando de Monte Cristi
- Villa Vásquez, Villa Vásquez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Botoncillo, Monte Cristi, Dominikánská republika. Predpoveď počasia Botoncillo, Monte Cristi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Botoncillo, Monte Cristi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Botoncillo, Monte Cristi
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Botoncillo, Monte Cristi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:22 | 28.05.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |