Počasie Loma de los Aposentos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma de los Aposentos na 10 dní.
Utorok 2. jún
31 / 22°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 02:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 08:00 | |
| 31 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 20:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:20
PO HODINÁCH
západ slnka 19:20
Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 18,8155; -71,5603
nadmorská výška: 566 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Loma de los Aposentos, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 19 °C | 93 % | 0% | 50% | 0% | 88% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 19 °C | 17 % | 0% | 7% | 0% | 9% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 17 °C | 99 % | 0% | 3% | 1% | 98% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 19 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 18 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 17 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 31 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 40 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 10% | 95% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 19 °C | 15 % | 0% | 4% | 13% | 0% | |
Loma de los Aposentos, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 18,8155; -71,5603
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 566 m
Administratívna časť:
- Provincia de San Juan, San Juan de la Maguana
- Las Matas de Farfán, Las Matas de Farfán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma de los Aposentos, Dominikánská republika. Predpoveď počasia Loma de los Aposentos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma de los Aposentos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma de los Aposentos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:44 | 02.06.2026 07:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |