Počasie Loma Santana dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma Santana na 10 dní.
Utorok 2. jún
29 / 25°C
| 0.8 mm | 14 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 18,2695; -70,2054
nadmorská výška: 100 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Loma Santana, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 22 °C | 72 % | 0% | 34% | 0% | 57% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 23 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 22 °C | 40 % | 0% | 35% | 0% | 8% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1017 hPa | 79 % | 22 °C | 80 % | 0% | 40% | 0% | 66% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 91 % | 22 °C | 92 % | 0% | 39% | 3% | 87% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
1,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 88 % | 23 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 22 °C | 92 % | 0% | 7% | 7% | 91% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 22 °C | 10 % | 0% | 2% | 1% | 7% | |
Loma Santana, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 18,2695; -70,2054
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Santana, Dominikánská republika. Predpoveď počasia Loma Santana.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Santana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma Santana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:37 | 02.06.2026 07:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |