Počasie Majagualito, Barahona týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Majagualito, Barahona na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
29 / 26°C
| 1.8 mm | 13 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 20:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 18,0432; -71,1453
nadmorská výška: 578 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Majagualito, Barahona, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
1,4 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 24 °C | 75 % | 0% | 50% | 23% | 50% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 90 % | 24 °C | 89 % | 0% | 17% | 0% | 87% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 23 °C | 84 % | 0% | 4% | 0% | 83% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 24 °C | 20 % | 0% | 10% | 0% | 10% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
2,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 98% | 7% | 99% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 24 °C | 93 % | 0% | 71% | 0% | 80% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 24 °C | 88 % | 0% | 28% | 4% | 83% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 24 °C | 56 % | 0% | 14% | 1% | 47% | |
Majagualito, Barahona, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 18,0432; -71,1453
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Majagualito, Barahona, Dominikánská republika. Predpoveď počasia Majagualito, Barahona.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Majagualito, Barahona dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Majagualito, Barahona
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 18:56 | 31.05.2026 06:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |