Počasie Pepillo Salcedo dnes
Predpoveď počasia Pepillo Salcedo 28. máj 2026
Cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 3,2 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C.Interaktívna mapa počasia Dominikánská republika
GPS: 19,6984; -71,7451
nadmorská výška: 7 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pepillo Salcedo, Dominikánská republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1015 hPa | 79 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 21 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 22 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 21 °C | 15 % | 0% | 8% | 0% | 7% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 21 °C | 14 % | 0% | 12% | 0% | 2% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 22 °C | 25 % | 0% | 11% | 0% | 14% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 21 °C | 25 % | 0% | 7% | 0% | 19% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 21 °C | 10 % | 0% | 1% | 0% | 7% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 54 % | 21 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 51 % | 21 °C | 12 % | 0% | 10% | 3% | 0% | |
| 13:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 36 °C |
0,2 mm | 7.9 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 53 % | 22 °C | 35 % | 0% | 14% | 21% | 10% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 33 °C 37 °C |
2,9 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 22 °C | 32 % | 0% | 3% | 3% | 27% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 24 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 22 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 31 °C 35 °C |
2,9 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1013 hPa | 59 % | 22 °C | 100 % | 0% | 28% | 41% | 100% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1013 hPa | 90 % | 24 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
Pepillo Salcedo, Dominikánská republika - informácie
Štát: Dominikánská republikaGPS súradnice: 19,6984; -71,7451
Časová zóna: America / Santo Domingo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 3 866
Nadmorská výška: 7 m
Administratívna časť:
- Provincia de Monte Cristi, San Fernando de Monte Cristi
- Pepillo Salcedo, Pepillo Salcedo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pepillo Salcedo, Dominikánská republika. Predpoveď počasia Pepillo Salcedo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pepillo Salcedo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pepillo Salcedo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 24,4 °C | 19,3 °C | 29,4 °C | |
| február | 24,6 °C | 19,5 °C | 29,7 °C | |
| marec | 25,6 °C | 20,5 °C | 30,6 °C | |
| apríl | 26,2 °C | 21,3 °C | 31,0 °C | |
| máj | 27,0 °C | 22,3 °C | 31,7 °C | |
| jún | 28,0 °C | 22,9 °C | 33,0 °C | |
| júl | 28,7 °C | 23,2 °C | 34,1 °C | |
| august | 28,6 °C | 23,1 °C | 34,1 °C | |
| september | 28,0 °C | 22,7 °C | 33,2 °C | |
| október | 27,3 °C | 22,4 °C | 32,2 °C | |
| november | 26,0 °C | 21,1 °C | 30,8 °C | |
| december | 24,6 °C | 19,7 °C | 29,4 °C |
Astronomické informácie Pepillo Salcedo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:23 | 28.05.2026 03:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |