Počasie Nema, Chuuk dnes
Predpoveď počasia Nema, Chuuk 29. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 6,8 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 3,7 mm.Interaktívna mapa počasia Federatívne štáty Mikronézie
GPS: 6,9892; 152,5738
nadmorská výška: 12 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nema, Chuuk, Federatívne štáty Mikronézie rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,9 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1008 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 80% | 7% | 99% | |
| 10:00
02:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,9 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 24 °C | 100 % | 0% | 86% | 0% | 99% | |
| 16:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
5,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 100 % | 0% | 36% | 5% | 100% | |
| 22:00
14:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
3,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 24 °C | 96 % | 0% | 7% | 0% | 96% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,7 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 83 % | 23 °C | 97 % | 0% | 14% | 1% | 96% | |
| 10:00
02:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
6,3 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 99 % | 0% | 89% | 40% | 91% | |
| 16:00
08:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
3,3 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 19% | 10% | 100% | |
| 22:00
14:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
2,8 mm | 6.3 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 98 % | 0% | 2% | 11% | 98% | |
Nema, Chuuk, Federatívne štáty Mikronézie - informácie
Štát: Federatívne štáty MikronézieGPS súradnice: 6,9892; 152,5738
Časová zóna: Pacific / Chuuk
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Počet obyvateľov: 995
Nadmorská výška: 12 m
Administratívna časť:
- State of Chuuk, Weno
- Nema, Nema, Chuuk
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nema, Chuuk, Federatívne štáty Mikronézie. Predpoveď počasia Nema, Chuuk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nema, Chuuk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nema, Chuuk
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nema, Chuuk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:32 | 18:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 12:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 19:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 15:29 | 29.05.2026 03:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |