Počasie Lake Macy vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lake Macy na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň jasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie dažďové prehánky, večer polojasno.
Piatok 22. máj
30 / 23°C
| 0.9 mm | 12 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 02:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:13
PO HODINÁCH
západ slnka 20:13
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lake Macy, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 93 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 32 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 50 % | 19 °C | 23 % | 0% | 14% | 10% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 71 % | 21 °C | 4 % | 0% | 2% | 1% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 34 °C |
1,2 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 53 % | 20 °C | 46 % | 0% | 20% | 37% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 73 % | 21 °C | 24 % | 0% | 0% | 2% | 21% | |
Lake Macy, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,9731; -81,2329
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Macy, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Macy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Macy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Macy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 21:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:27 | 23.05.2026 01:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |