Počasie Lake Mobile dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lake Mobile na 10 dní.
Sobota 2. máj
27 / 20°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
| 20 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 20:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 20:01
PO HODINÁCH
západ slnka 20:01
|
|
Predpoveď počasia Lake Mobile, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 19 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 60 % | 18 °C | 100 % | 0% | 84% | 75% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 19 °C | 71 % | 0% | 20% | 11% | 64% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 90 % | 19 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 20 °C | 99 % | 0% | 7% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 54 % | 19 °C | 96 % | 0% | 7% | 11% | 96% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1008 hPa | 68 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
Lake Mobile, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,6725; -81,3520
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Mobile, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Mobile.
Lake Mobile - počasie v okolí - väčšie mestá
Lake Mobile - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Mobile dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Mobile
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:17 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:17 | 02.05.2026 06:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |