Počasie Lake Nan pozajtra
Predpoveď počasia Lake Nan 19. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie slabé dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lake Nan, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 21 °C | 93 % | 0% | 28% | 0% | 91% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 22 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 55 % | 21 °C | 89 % | 0% | 3% | 28% | 83% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1017 hPa | 68 % | 20 °C | 22 % | 0% | 19% | 2% | 1% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 92 % | 22 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 22 °C | 12 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 31 °C 34 °C |
1,2 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 53 % | 20 °C | 99 % | 0% | 99% | 15% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 70 % | 20 °C | 25 % | 0% | 5% | 7% | 14% | |
Lake Nan, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,6074; -81,2807
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Nan, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Nan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Nan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Nan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 09:02 | 19.05.2026 23:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |