Počasie Lake Osceola dnes
Predpoveď počasia Lake Osceola 26. apríl 2026
Cez deň jasno, dopoludnie slabý dážď, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 3,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lake Osceola, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 18 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 6% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 89 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 31 °C |
3,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 18 °C | 18 % | 0% | 7% | 3% | 7% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 19 °C | 38 % | 0% | 14% | 7% | 23% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 20 °C | 23 % | 0% | 21% | 1% | 1% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
1,7 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 18 °C | 88 % | 0% | 68% | 68% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 19 °C | 16 % | 0% | 12% | 4% | 0% | |
Lake Osceola, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,6026; -81,3420
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Osceola, Florida, USA. Predpoveď počasia Lake Osceola.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Osceola dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lake Osceola
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lake Osceola
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:23 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 20:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:24 | 21:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:36 | 26.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |