Počasie Oakhurst Shores pozajtra
Predpoveď počasia Oakhurst Shores 21. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer jasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm. V noci najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Oakhurst Shores, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1017 hPa | 67 % | 20 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 71 % | 20 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1016 hPa | 76 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1016 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 83 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 85 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 86 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 56 % | 20 °C | 17 % | 0% | 10% | 10% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 49 % | 19 °C | 10 % | 0% | 4% | 6% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1016 hPa | 45 % | 18 °C | 25 % | 0% | 2% | 23% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 34 °C |
0,9 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 44 % | 18 °C | 25 % | 0% | 3% | 22% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 67 % | 21 °C | 3 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 75 % | 21 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 22 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 20 °C | 11 % | 0% | 7% | 5% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Oakhurst Shores, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 27,8253; -82,7998
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oakhurst Shores, Florida, USA. Predpoveď počasia Oakhurst Shores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oakhurst Shores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oakhurst Shores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:30 | 22.05.2026 01:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |