Počasie Palms Trailer Park dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Palms Trailer Park na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
33 / 23°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 02:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 14:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:13
PO HODINÁCH
západ slnka 20:13
|
|
Predpoveď počasia Palms Trailer Park, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 21 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 33 °C 35 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 16 °C | 13 % | 0% | 4% | 9% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 57 % | 19 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 86 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 34 °C 36 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 34 % | 16 °C | 20 % | 0% | 0% | 10% | 10% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 19 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Palms Trailer Park, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,5242; -81,3982
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Palms Trailer Park, Florida, USA. Predpoveď počasia Palms Trailer Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Palms Trailer Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Palms Trailer Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:23 | 22.05.2026 01:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |