Počasie Wekiwa Springs dnes
Predpoveď počasia Wekiwa Springs 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa jasno, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 4,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wekiwa Springs, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 17 °C | 41 % | 0% | 4% | 3% | 39% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 90 % | 19 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 32 °C |
4,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 41 % | 16 °C | 58 % | 0% | 48% | 47% | 12% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1013 hPa | 84 % | 19 °C | 96 % | 0% | 25% | 23% | 93% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 71 % | 0% | 67% | 0% | 10% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
2,1 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 19 °C | 24 % | 0% | 5% | 18% | 1% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 82 % | 20 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Wekiwa Springs, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 28,6986; -81,4256
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 21 998
Nadmorská výška: 21 m
Administratívna časť:
- Florida, Tallahassee
- Seminole County, Sanford, Florida
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wekiwa Springs, Florida, USA. Predpoveď počasia Wekiwa Springs.
Wekiwa Springs - počasie v okolí - väčšie mestá
Wekiwa Springs - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wekiwa Springs dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Wekiwa Springs
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Wekiwa Springs
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 19:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:23 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:55 | 20:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:24 | 21:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:36 | 26.04.2026 03:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |