Počasie West DeLand dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto West DeLand na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 21°C
| 1.3 mm | 7 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 08:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 20:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 20:01
PO HODINÁCH
západ slnka 20:01
|
|
Predpoveď počasia West DeLand, Florida, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 39% | 2% | 100% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 21 °C 25 °C |
0,5 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 84% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 20 °C | 39 % | 0% | 24% | 21% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 21 °C | 33 % | 0% | 0% | 6% | 28% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 21 °C | 33 % | 0% | 29% | 0% | 5% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 36% | 28% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 49 % | 18 °C | 87 % | 0% | 11% | 0% | 85% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 59 % | 19 °C | 74 % | 0% | 2% | 0% | 73% | |
West DeLand, Florida, USA - informácie
Štát: Florida, USAGPS súradnice: 29,0158; -81,3331
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 3 535
Nadmorská výška: 29 m
Administratívna časť:
- Florida, Tallahassee
- Volusia County, Volusia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West DeLand, Florida, USA. Predpoveď počasia West DeLand.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West DeLand dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie West DeLand
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:18 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:49 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:20 | 01.05.2026 06:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |