Počasie Macouria dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Macouria na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 24°C
| 22.5 mm | 16 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
|
|
Predpoveď počasia Macouria, Francúzska Guyana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,8 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 93 % | 0% | 50% | 16% | 85% | |
| 09:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
4,5 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 24 °C | 78 % | 0% | 55% | 20% | 40% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
5,4 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 76 % | 23 °C | 96 % | 0% | 35% | 1% | 93% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
8,8 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 23 °C | 97 % | 0% | 44% | 0% | 96% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 28 °C |
8,9 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 99 % | 0% | 95% | 37% | 86% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
5,2 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 24 °C | 99 % | 0% | 58% | 27% | 98% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
6,9 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 80 % | 23 °C | 99 % | 0% | 32% | 33% | 97% | |
| 21:00
02:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
3,7 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 23 °C | 99 % | 0% | 39% | 13% | 99% | |
Macouria, Francúzska Guyana - informácie
Štát: Francúzska GuyanaGPS súradnice: 4,9122; -52,3743
Časová zóna: America / Cayenne
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 8 773
Nadmorská výška: 2 m
Administratívna časť:
- Guyane, Cayenne
- Département de la Guyane, Saint-Laurent-Du-Maroni
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Macouria, Francúzska Guyana. Predpoveď počasia Macouria.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Macouria dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Macouria
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 00:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |