Počasie Mont Pohiri dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mont Pohiri na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 25°C
| 2.1 mm | 21 km/h |
| 25 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 17:32
PO HODINÁCH
západ slnka 17:32
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,5667; -149,8333
nadmorská výška: 105 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Mont Pohiri, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 22 °C | 48 % | 0% | 9% | 13% | 36% | |
| 08:00
20:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,2 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 22 °C | 24 % | 0% | 7% | 0% | 18% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
1,5 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 74 % | 22 °C | 73 % | 0% | 69% | 0% | 13% | |
| 20:00
08:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,3 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1011 hPa | 79 % | 22 °C | 24 % | 0% | 12% | 11% | 6% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 29 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1011 hPa | 75 % | 21 °C | 29 % | 0% | 17% | 19% | 0% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
2,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1013 hPa | 76 % | 21 °C | 64 % | 0% | 50% | 31% | 13% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 32 °C |
1,8 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 69 % | 21 °C | 50 % | 0% | 48% | 13% | 0% | |
| 20:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 84 % | 22 °C | 38 % | 0% | 22% | 23% | 0% | |
Mont Pohiri, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,5667; -149,8333
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mont Pohiri, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Mont Pohiri.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mont Pohiri dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mont Pohiri
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 17:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 11:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 17:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 18:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:03 | 18:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:06 | 22.05.2026 23:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |