Počasie Vallée Paraura dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vallée Paraura na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 24°C
| 2.3 mm | 12 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 17:38
PO HODINÁCH
západ slnka 17:38
Interaktívna mapa počasia Francúzska Polynézia
GPS: -17,6167; -149,3333
nadmorská výška: 363 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Vallée Paraura, Francúzska Polynézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 1% | |
| 08:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
1,3 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 23 °C | 72 % | 0% | 68% | 12% | 0% | |
| 14:00
02:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 23 °C | 29 % | 0% | 26% | 5% | 0% | |
| 20:00
08:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 24 °C | 34 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 23 °C | 89 % | 0% | 63% | 0% | 78% | |
| 08:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
4,6 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 86 % | 23 °C | 91 % | 0% | 89% | 20% | 7% | |
| 14:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
1,9 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 75 % | 23 °C | 49 % | 0% | 41% | 26% | 0% | |
| 20:00
08:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,3 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 24 °C | 93 % | 0% | 56% | 17% | 80% | |
Vallée Paraura, Francúzska Polynézia - informácie
Štát: Francúzska PolynéziaGPS súradnice: -17,6167; -149,3333
Časová zóna: Pacific / Tahiti
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -12 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vallée Paraura, Francúzska Polynézia. Predpoveď počasia Vallée Paraura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vallée Paraura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vallée Paraura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 17:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 18:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 18:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:00 | 01.05.2026 06:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |