Počasie Mont Badikoulou dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mont Badikoulou na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 21°C
| 5.5 mm | 4 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
|
|
Predpoveď počasia Mont Badikoulou, Gabon rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
4,3 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 99 % | 0% | 94% | 5% | 83% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 21 °C 25 °C |
0,6 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 20 °C | 92 % | 0% | 60% | 14% | 78% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 22 °C | 100 % | 0% | 94% | 32% | 96% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 38 % | 0% | 11% | 25% | 14% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
16,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 99% | 24% | 57% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 21 °C 25 °C |
0,7 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 98 % | 0% | 23% | 6% | 98% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 28 °C 32 °C |
0,8 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 21 °C | 93 % | 0% | 25% | 85% | 39% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
2,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 68 % | 0% | 3% | 13% | 66% | |
Mont Badikoulou, Gabon - informácie
Štát: GabonGPS súradnice: -0,9667; 12,6833
Časová zóna: Africa / Libreville
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mont Badikoulou, Gabon. Predpoveď počasia Mont Badikoulou.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mont Badikoulou dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mont Badikoulou
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:43 | 21.05.2026 23:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |