Počasie Lamin Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lamin Island na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
26 / 22°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
|
|
Predpoveď počasia Lamin Island, Gambia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 84 % | 20 °C | 49 % | 0% | 0% | 46% | 5% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 20 °C | 63 % | 0% | 0% | 8% | 60% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1013 hPa | 81 % | 22 °C | 18 % | 0% | 0% | 17% | 3% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1013 hPa | 89 % | 20 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 9% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1012 hPa | 91 % | 20 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 81 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1010 hPa | 83 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lamin Island, Gambia - informácie
Štát: GambiaGPS súradnice: 13,4183; -16,6078
Časová zóna: Africa / Banjul
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lamin Island, Gambia. Predpoveď počasia Lamin Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lamin Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lamin Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:13 | 24.05.2026 01:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |