Počasie Sare Kanaman dnes
| 38 °C | 38 °C | 16:00 | |
| 37 °C | 36 °C | 18:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 22:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 19:18
PO HODINÁCH
západ slnka 19:18
Predpoveď počasia Sare Kanaman 16. máj 2026
Popoludní jasno. Najvyššia teplota 38 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 30 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sare Kanaman, Gambia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 13:00
15:00
| jasno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 18 % | 8 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 14:00
16:00
| oblačno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 17 % | 8 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 15:00
17:00
| oblačno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 17 % | 8 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 16:00
18:00
| oblačno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 17 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
19:00
| oblačno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 17 % | 9 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 19 % | 9 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 19:00
21:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 25 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 20:00
22:00
| polojasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1008 hPa | 27 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 21:00
23:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 28 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
00:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 30 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
01:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 31 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
03:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 37 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 02:00
04:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 43 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 03:00
05:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 48 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
06:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 14 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 05:00
07:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 15 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 15 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 07:00
09:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 16 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 08:00
10:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 56 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 09:00
11:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 48 % | 15 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 10:00
12:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 41 % | 15 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 11:00
13:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 34 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 27 % | 13 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 13:00
15:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 23 % | 11 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 14:00
16:00
| oblačno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 19 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 15:00
17:00
| polojasno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 18 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 16:00
18:00
| oblačno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 17 % | 8 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 17:00
19:00
| oblačno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 16 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 17 % | 8 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 19:00
21:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 24 % | 11 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 20:00
22:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 26 % | 10 °C | 81 % | 0% | 0% | 2% | 81% | |
| 21:00
23:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 25 % | 9 °C | 67 % | 0% | 0% | 3% | 65% | |
| 22:00
00:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1011 hPa | 27 % | 10 °C | 79 % | 0% | 0% | 7% | 78% | |
| 23:00
01:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1012 hPa | 29 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
Sare Kanaman, Gambia - informácie
Štát: GambiaGPS súradnice: 13,3667; -14,7000
Časová zóna: Africa / Banjul
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sare Kanaman, Gambia. Predpoveď počasia Sare Kanaman.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sare Kanaman dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Sare Kanaman
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Sare Kanaman
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 19:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:55 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:54 | 16.05.2026 19:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |