Počasie Bishop Lake Dam dnes
| 26 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 22:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
Predpoveď počasia Bishop Lake Dam 16. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bishop Lake Dam, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 68 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 65 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 64 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 7 °C | 47 % | 0% | 0% | 3% | 45% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 7 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 65 % | 7 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 59 % | 8 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 52 % | 9 °C | 91 % | 0% | 0% | 7% | 91% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1021 hPa | 44 % | 9 °C | 89 % | 0% | 0% | 2% | 89% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1021 hPa | 38 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 24% | 98% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1020 hPa | 34 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 31 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 29 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1018 hPa | 27 % | 8 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 26 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 26 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 27 % | 8 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 32 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 2% | 50% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 46 % | 13 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1017 hPa | 51 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 61 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 69 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 65 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 39% | 98% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 12 °C | 98 % | 0% | 0% | 7% | 98% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 35% | 97% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 95% | 85% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 87 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 96% | 85% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 80 % | 18 °C | 32 % | 0% | 2% | 22% | 9% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 19 °C | 18 % | 0% | 9% | 14% | 0% | |
| 11:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 61 % | 18 °C | 21 % | 0% | 7% | 14% | 1% | |
| 12:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 30 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 53 % | 17 °C | 50 % | 0% | 6% | 34% | 20% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 52 % | 18 °C | 25 % | 0% | 3% | 7% | 15% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 49 % | 18 °C | 35 % | 0% | 13% | 16% | 10% | |
| 15:00
21:00
| silný dážď | 31 °C 33 °C |
2,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 46 % | 17 °C | 97 % | 0% | 81% | 43% | 15% | |
| 16:00
22:00
| silný dážď | 25 °C 27 °C |
1,7 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 18 °C | 95 % | 0% | 25% | 54% | 89% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1018 hPa | 86 % | 20 °C | 31 % | 0% | 0% | 3% | 29% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1018 hPa | 71 % | 20 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 73 % | 19 °C | 35 % | 0% | 6% | 3% | 29% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 18 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 21:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 25 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 18 °C | 19 % | 0% | 0% | 3% | 16% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 18 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 92 % | 18 °C | 8 % | 0% | 3% | 0% | 5% | |
Bishop Lake Dam, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,0004; -84,4185
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bishop Lake Dam, Georgie, USA. Predpoveď počasia Bishop Lake Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bishop Lake Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bishop Lake Dam
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bishop Lake Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 06:00 | 16.05.2026 20:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |