Počasie Shady Valley pozajtra
Predpoveď počasia Shady Valley 20. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shady Valley, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 57 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 60 % | 14 °C | 22 % | 0% | 0% | 1% | 21% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 61 % | 14 °C | 4 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1020 hPa | 65 % | 15 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1020 hPa | 69 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 74 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 79 % | 16 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
13:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 82 % | 16 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 76 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1021 hPa | 69 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 62 % | 17 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 54 % | 17 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 45 % | 16 °C | 52 % | 0% | 8% | 15% | 39% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 42 % | 16 °C | 21 % | 0% | 3% | 16% | 3% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 31 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 38 % | 15 °C | 29 % | 0% | 4% | 22% | 3% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1016 hPa | 68 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 30% | 95% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 92 % | 19 °C | 48 % | 0% | 0% | 1% | 47% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1018 hPa | 88 % | 19 °C | 60 % | 0% | 0% | 7% | 57% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 32 °C 34 °C |
1,4 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 41 % | 16 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 35% | |
| 20:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 27 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 20 °C | 74 % | 0% | 0% | 49% | 55% | |
Shady Valley, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,3143; -83,7707
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shady Valley, Georgie, USA. Predpoveď počasia Shady Valley.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shady Valley dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shady Valley
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:07 | 21.05.2026 01:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |