Počasie Sidney on Lanier dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sidney on Lanier na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 21°C
| 1.2 mm | 9 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 20:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
|
|
Predpoveď počasia Sidney on Lanier, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 95 % | 20 °C | 94 % | 0% | 0% | 10% | 93% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 91 % | 20 °C | 99 % | 0% | 7% | 30% | 99% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 30 °C |
1,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 56 % | 18 °C | 20 % | 0% | 0% | 15% | 5% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 82 % | 19 °C | 53 % | 0% | 0% | 47% | 12% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 19% | 93% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
2,5 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 31% | 7% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
1,1 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1018 hPa | 81 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 37% | 96% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
3,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 17 °C | 97 % | 0% | 6% | 31% | 96% | |
Sidney on Lanier, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,3273; -83,8846
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sidney on Lanier, Georgie, USA. Predpoveď počasia Sidney on Lanier.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sidney on Lanier dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sidney on Lanier
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:21 | 22.05.2026 01:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |