Počasie Southgate, Georgia pozajtra
Predpoveď počasia Southgate, Georgia 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 3,1 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 9,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Southgate, Georgia, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 62 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
2,5 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 80 % | 11 °C | 100 % | 0% | 70% | 94% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 36% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 16 °C | 95 % | 0% | 91% | 31% | 54% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
9,4 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 3% | 98% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
3,8 mm | 5.5 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 9% | 67% | 99% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,3 mm | 7.0 m/s25 km/h západný |
1010 hPa | 77 % | 19 °C | 37 % | 0% | 29% | 11% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 68 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Southgate, Georgia, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,2387; -83,9069
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Southgate, Georgia, Georgie, USA. Predpoveď počasia Southgate, Georgia.
Southgate, Georgia - počasie v okolí - väčšie mestá
Southgate, Georgia - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Southgate, Georgia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Southgate, Georgia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:21 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 21:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:42 | 28.04.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |