Počasie Springfield, Georgia dnes
| 25 °C | 31 °C | 17:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 23:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
Predpoveď počasia Springfield, Georgia 27. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 9,4 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Springfield, Georgia, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
0,7 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 95 % | 22 °C | 91 % | 0% | 43% | 28% | 79% | |
| 01:00
07:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 96 % | 21 °C | 75 % | 0% | 23% | 12% | 63% | |
| 02:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1019 hPa | 98 % | 21 °C | 33 % | 0% | 5% | 0% | 29% | |
| 03:00
09:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 99 % | 21 °C | 15 % | 0% | 4% | 9% | 4% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1018 hPa | 99 % | 21 °C | 10 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 99 % | 21 °C | 10 % | 0% | 2% | 7% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 98 % | 21 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 98 % | 21 °C | 60 % | 0% | 0% | 11% | 54% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 22 °C | 87 % | 0% | 14% | 10% | 84% | |
| 09:00
15:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 90 % | 22 °C | 96 % | 0% | 53% | 6% | 92% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 79 % | 23 °C | 62 % | 0% | 45% | 10% | 23% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 74 % | 23 °C | 57 % | 0% | 28% | 4% | 39% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 69 % | 23 °C | 94 % | 0% | 29% | 3% | 91% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 63 % | 22 °C | 100 % | 0% | 89% | 9% | 97% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 30 °C 34 °C |
1,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 24% | 98% | |
| 15:00
21:00
| silný dážď | 26 °C 30 °C |
2,3 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 81% | 74% | 97% | |
| 16:00
22:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 24 °C | 96 % | 0% | 0% | 43% | 95% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 24 °C | 71 % | 0% | 0% | 60% | 69% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 91 % | 24 °C | 83 % | 0% | 0% | 66% | 82% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 90 % | 24 °C | 35 % | 0% | 13% | 15% | 17% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 93 % | 24 °C | 30 % | 0% | 13% | 9% | 16% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 97 % | 23 °C | 18 % | 0% | 7% | 10% | 2% | |
| 22:00
04:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
3,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 98 % | 23 °C | 70 % | 0% | 11% | 39% | 47% | |
| 23:00
05:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 22 °C | 91 % | 53% | 57% | 82% | 78% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 98 % | 22 °C | 63 % | 0% | 21% | 45% | 33% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 22 °C | 68 % | 0% | 0% | 42% | 50% | |
| 02:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 22 °C | 93 % | 0% | 9% | 27% | 91% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 21 °C | 93 % | 0% | 1% | 50% | 88% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 21 °C | 83 % | 0% | 0% | 6% | 83% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 99 % | 21 °C | 82 % | 0% | 0% | 19% | 79% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 21 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 22 °C | 94 % | 0% | 52% | 1% | 88% | |
| 09:00
15:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 94% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 85 % | 23 °C | 99 % | 0% | 93% | 7% | 95% | |
| 11:00
17:00
| slabý dážď | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 22 °C | 96 % | 0% | 19% | 17% | 94% | |
| 12:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1015 hPa | 64 % | 22 °C | 75 % | 0% | 14% | 20% | 66% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 63 % | 22 °C | 94 % | 0% | 10% | 13% | 93% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 57 % | 21 °C | 85 % | 0% | 60% | 7% | 64% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 52 % | 21 °C | 94 % | 0% | 90% | 16% | 43% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 51 % | 20 °C | 93 % | 0% | 89% | 29% | 32% | |
| 17:00
23:00
| dážď | 31 °C 34 °C |
0,5 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 53 % | 20 °C | 96 % | 0% | 77% | 34% | 67% | |
| 18:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
2,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 22 °C | 82 % | 0% | 18% | 39% | 67% | |
| 19:00
01:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
0,6 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 85 % | 0% | 13% | 66% | 48% | |
| 20:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 46 % | 0% | 0% | 35% | 19% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 83 % | 0% | 0% | 3% | 82% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 47 % | 0% | 2% | 4% | 43% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 22 °C | 43 % | 0% | 5% | 22% | 22% | |
Springfield, Georgia, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 32,3724; -81,3115
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 889
Nadmorská výška: 28 m
Administratívna časť:
- Georgia, Atlanta
- Effingham County, Springfield, Georgia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Springfield, Georgia, Georgie, USA. Predpoveď počasia Springfield, Georgia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Springfield, Georgia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Springfield, Georgia
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Springfield, Georgia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:23 | 27.05.2026 03:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |