Počasie Technology Park Lake Dam pozajtra
Predpoveď počasia Technology Park Lake Dam 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie silný dážď, večer dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 8,8 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 12,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Technology Park Lake Dam, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 57 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 8 °C | 100 % | 0% | 2% | 4% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 8 °C | 100 % | 0% | 3% | 9% | 100% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 62 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 10 °C | 100 % | 0% | 24% | 18% | 100% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 12 °C | 100 % | 0% | 29% | 13% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
6,3 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1020 hPa | 81 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 100% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
2,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 98% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
12,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 51% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
4,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 32% | 35% | 98% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,6 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1011 hPa | 76 % | 19 °C | 36 % | 0% | 20% | 21% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1009 hPa | 68 % | 16 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Technology Park Lake Dam, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 33,9601; -84,2216
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Technology Park Lake Dam, Georgie, USA. Predpoveď počasia Technology Park Lake Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Technology Park Lake Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Technology Park Lake Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:50 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:23 | 20:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:52 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 21:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:44 | 28.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |