Počasie Turkey Creek Estates týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Turkey Creek Estates na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 18°C
| 14.1 mm | 22 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 20:00 |
východ slnka 06:48
západ slnka 20:17
PO HODINÁCH
západ slnka 20:17
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Turkey Creek Estates, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
8,7 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 98% | 49% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
4,5 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 9% | 79% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 27 °C |
0,9 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1010 hPa | 73 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 1% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 67 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 76 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 80 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1012 hPa | 44 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1012 hPa | 47 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
Turkey Creek Estates, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 33,6062; -83,8927
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Turkey Creek Estates, Georgie, USA. Predpoveď počasia Turkey Creek Estates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Turkey Creek Estates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Turkey Creek Estates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:21 | 20:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:51 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 21:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:41 | 29.04.2026 05:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |