Počasie Village Gate dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Village Gate na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 12°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:46
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
|
|
Predpoveď počasia Village Gate, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 62 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 62 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 39 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1015 hPa | 44 % | 5 °C | 14 % | 0% | 3% | 0% | 10% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 78 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 73 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 37% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 38 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 78% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 48 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Village Gate, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 33,9623; -83,9624
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Village Gate, Georgie, USA. Predpoveď počasia Village Gate.
Village Gate - počasie v okolí - väčšie mestá
Village Gate - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Village Gate dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Village Gate
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:46 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 21:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 21:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:40 | 01.05.2026 06:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |