Počasie Windsor at Peachtree pozajtra
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 15:00 |
východ slnka 06:51
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Predpoveď počasia Windsor at Peachtree 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, dopoludnie dážď, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 21,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Windsor at Peachtree, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 57 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 59 % | 9 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 60 % | 9 °C | 100 % | 0% | 18% | 2% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 70 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 11 °C | 100 % | 0% | 16% | 7% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 11 °C | 100 % | 0% | 36% | 47% | 100% | |
| 09:00
15:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 11 °C | 100 % | 0% | 14% | 55% | 100% | |
| 10:00
16:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,9 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 73 % | 12 °C | 100 % | 0% | 7% | 65% | 100% | |
| 11:00
17:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,7 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 79 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 43% | 100% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 80 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1020 hPa | 70 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 62 % | 15 °C | 100 % | 0% | 8% | 12% | 100% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 57 % | 16 °C | 95 % | 0% | 39% | 6% | 93% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 49 % | 15 °C | 45 % | 0% | 25% | 2% | 25% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 49 % | 15 °C | 96 % | 0% | 93% | 2% | 16% | |
| 18:00
00:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 53 % | 15 °C | 90 % | 0% | 41% | 5% | 85% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 56 % | 15 °C | 79 % | 0% | 14% | 2% | 75% | |
| 20:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 16 °C | 91 % | 0% | 50% | 0% | 82% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
21,3 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 32% | 80% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
4,6 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 15% | 82% | 100% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,3 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1010 hPa | 84 % | 19 °C | 50 % | 0% | 41% | 16% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 67 % | 16 °C | 97 % | 0% | 7% | 0% | 96% | |
Windsor at Peachtree, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 33,8840; -84,3569
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Windsor at Peachtree, Georgie, USA. Predpoveď počasia Windsor at Peachtree.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Windsor at Peachtree dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Windsor at Peachtree
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:51 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:24 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:53 | 21:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 21:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:44 | 28.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |