Počasie Accra Central dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Accra Central, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 94 % | 23 °C | 99 % | 0% | 8% | 3% | 99% | |
| 06:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 0.0 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 18% | 97% | 83% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 74 % | 23 °C | 15 % | 0% | 14% | 0% | 1% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 83 % | 23 °C | 90 % | 0% | 14% | 5% | 88% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 92 % | 24 °C | 97 % | 0% | 7% | 0% | 97% | |
| 06:00
08:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 5% | 3% | 100% | |
| 12:00
14:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
4,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 24 °C | 95 % | 0% | 89% | 9% | 53% | |
| 18:00
20:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 97 % | 0% | 20% | 4% | 96% | |
Accra Central, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,5442; -0,2074
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Accra Central, Ghana. Predpoveď počasia Accra Central.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Accra Central dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Accra Central
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Accra Central
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:12 | 24.05.2026 00:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |