Počasie Accra Central pozajtra
| 28 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 15:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Predpoveď počasia Accra Central 19. máj 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie slabý dážď, poludnie dážď, večer slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 5,5 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Accra Central, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 3% | 100% | |
| 01:00
03:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 1% | 2% | 100% | |
| 02:00
04:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 2% | 100% | |
| 03:00
05:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 3% | 100% | |
| 04:00
06:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 24% | 100% | |
| 05:00
07:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 98 % | 0% | 1% | 10% | 98% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 98 % | 0% | 7% | 2% | 98% | |
| 07:00
09:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1012 hPa | 89 % | 23 °C | 98 % | 0% | 17% | 2% | 98% | |
| 08:00
10:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 83 % | 23 °C | 99 % | 0% | 31% | 0% | 99% | |
| 09:00
11:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1013 hPa | 77 % | 23 °C | 100 % | 0% | 22% | 0% | 100% | |
| 10:00
12:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 23 °C | 99 % | 0% | 20% | 8% | 99% | |
| 11:00
13:00
| slabý dážď | 29 °C 33 °C |
0,2 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 82% | 9% | 99% | |
| 12:00
14:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 23 °C | 99 % | 0% | 55% | 14% | 98% | |
| 13:00
15:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
0,6 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 23 °C | 97 % | 0% | 73% | 7% | 89% | |
| 14:00
16:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
1,1 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 92% | 27% | 89% | |
| 15:00
17:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
1,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 99 % | 0% | 49% | 26% | 97% | |
| 16:00
18:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,8 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 74 % | 0% | 33% | 11% | 62% | |
| 17:00
19:00
| dážď | 26 °C 30 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 81 % | 22 °C | 97 % | 0% | 74% | 38% | 84% | |
| 18:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
0,7 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 23 °C | 93 % | 0% | 12% | 7% | 92% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,9 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 23 °C | 94 % | 0% | 36% | 18% | 90% | |
| 06:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 95 % | 0% | 1% | 15% | 94% | |
| 12:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
7,2 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 23 °C | 35 % | 0% | 32% | 4% | 0% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 89% | 1% | 97% | |
Accra Central, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,5442; -0,2074
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Accra Central, Ghana. Predpoveď počasia Accra Central.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Accra Central dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Accra Central
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:20 | 19.05.2026 21:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |