Počasie Ajopa pozajtra
Predpoveď počasia Ajopa 20. máj 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie silný dážď, večer slabý dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 8,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 4,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ajopa, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 92 % | 0% | 12% | 5% | 90% | |
| 01:00
03:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 5% | 1% | 100% | |
| 02:00
04:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 0% | 6% | 1% | 99% | |
| 03:00
05:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 88 % | 0% | 14% | 3% | 85% | |
| 04:00
06:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 41 % | 0% | 12% | 2% | 30% | |
| 05:00
07:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 22 % | 0% | 16% | 0% | 7% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 37 % | 10% | 32% | 5% | 4% | |
| 07:00
09:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 47 % | 1% | 34% | 11% | 14% | |
| 08:00
10:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 24 °C | 45 % | 0% | 21% | 10% | 25% | |
| 09:00
11:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 24 °C | 64 % | 0% | 8% | 5% | 58% | |
| 10:00
12:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 10% | 12% | |
| 11:00
13:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 20% | |
| 12:00
14:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
7,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 24 °C | 87 % | 0% | 46% | 10% | 76% | |
| 18:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 98 % | 0% | 16% | 3% | 98% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
4,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 93 % | 0% | 22% | 5% | 91% | |
| 06:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
1,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 99 % | 0% | 14% | 46% | 99% | |
| 12:00
14:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
21,6 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 76 % | 24 °C | 100 % | 0% | 93% | 96% | 17% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 13% | 1% | 100% | |
Ajopa, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,2737; -2,1335
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ajopa, Ghana. Predpoveď počasia Ajopa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ajopa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ajopa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 18:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:33 | 20.05.2026 22:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |