Počasie Apinamang pozajtra
| 26 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 15:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Predpoveď počasia Apinamang 28. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie dážď, poludnie silný dážď, večer dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 15,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Apinamang, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 93 % | 0% | 13% | 3% | 91% | |
| 01:00
03:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 26% | 3% | 100% | |
| 02:00
04:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 75% | 1% | 98% | |
| 03:00
05:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 82 % | 52% | 75% | 2% | 21% | |
| 04:00
06:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 98 % | 59% | 98% | 4% | 3% | |
| 05:00
07:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 53% | 100% | 2% | 66% | |
| 06:00
08:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 48% | 100% | 2% | 88% | |
| 07:00
09:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 28% | 100% | 18% | 100% | |
| 08:00
10:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1012 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 11% | 99% | 28% | 100% | |
| 09:00
11:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 84 % | 23 °C | 100 % | 0% | 32% | 5% | 100% | |
| 10:00
12:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,6 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 78 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 38% | 100% | |
| 11:00
13:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 3% | 100% | |
| 12:00
14:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 56% | 12% | 100% | |
| 13:00
15:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
9,1 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 100 % | 0% | 68% | 7% | 100% | |
| 14:00
16:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 22 °C | 100 % | 0% | 55% | 74% | 100% | |
| 15:00
17:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 87 % | 22 °C | 100 % | 0% | 19% | 25% | 100% | |
| 16:00
18:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
1,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 87 % | 23 °C | 100 % | 0% | 26% | 28% | 100% | |
| 17:00
19:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 22 °C | 100 % | 0% | 95% | 24% | 100% | |
| 18:00
20:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 7% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 14% | 9% | 100% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
2,6 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 23 °C | 58 % | 0% | 46% | 5% | 34% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 5% | 1% | 100% | |
Apinamang, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 6,0824; -0,6929
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Apinamang, Ghana. Predpoveď počasia Apinamang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Apinamang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Apinamang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:02 | 28.04.2026 03:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |