Počasie Chinankama pozajtra
| 29 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
Predpoveď počasia Chinankama 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie sa dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 3,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chinankama, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 25 % | 0% | 3% | 15% | 7% | |
| 01:00
03:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1010 hPa | 90 % | 24 °C | 14 % | 0% | 3% | 4% | 8% | |
| 02:00
04:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 46 % | 0% | 0% | 2% | 44% | |
| 03:00
05:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 92 % | 24 °C | 89 % | 0% | 0% | 3% | 89% | |
| 04:00
06:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1009 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 2% | 100% | |
| 05:00
07:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 50 % | 0% | 7% | 7% | 42% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 88 % | 0% | 10% | 25% | 82% | |
| 07:00
09:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 94 % | 0% | 3% | 21% | 93% | |
| 08:00
10:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 82 % | 24 °C | 99 % | 0% | 22% | 3% | 99% | |
| 09:00
11:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 73 % | 23 °C | 100 % | 0% | 22% | 5% | 100% | |
| 10:00
12:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 23 °C | 100 % | 0% | 44% | 97% | 99% | |
| 11:00
13:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
1,2 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 81% | 98% | |
| 12:00
14:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 24 °C | 99 % | 0% | 27% | 75% | 93% | |
| 13:00
15:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,4 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 73 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 45% | 100% | |
| 14:00
16:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
0,5 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 73 % | 23 °C | 100 % | 0% | 33% | 8% | 100% | |
| 15:00
17:00
| slabý dážď | 29 °C 33 °C |
0,2 mm | 7.8 m/s28 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 19% | 5% | 100% | |
| 16:00
18:00
| slabý dážď | 29 °C 33 °C |
0,1 mm | 7.5 m/s27 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 74 % | 23 °C | 100 % | 0% | 24% | 12% | 100% | |
| 17:00
19:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 74 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 10% | 100% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 12% | 1% | 100% | |
| 19:00
21:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 20:00
22:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 2% | 100% | |
| 21:00
23:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 1% | 2% | 100% | |
| 22:00
00:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 99 % | 0% | 4% | 7% | 99% | |
| 23:00
01:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 21% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 28% | 100% | |
| 06:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 24 °C | 87 % | 0% | 4% | 18% | 85% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
Chinankama, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,5333; -0,5333
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chinankama, Ghana. Predpoveď počasia Chinankama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chinankama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chinankama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:02 | 28.04.2026 03:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |