Počasie Kwatirija dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kwatirija na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 23°C
| 8.0 mm | 5 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:21
PO HODINÁCH
západ slnka 18:21
|
|
Predpoveď počasia Kwatirija, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 98 % | 0% | 18% | 3% | 98% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 98% | 9% | 96% | |
| 12:00
14:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
5,6 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 75 % | 23 °C | 94 % | 0% | 36% | 1% | 90% | |
| 18:00
20:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 61% | 51% | 98% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 17% | 0% | 100% | |
| 06:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 97 % | 0% | 82% | 0% | 88% | |
| 12:00
14:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
1,4 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 73 % | 23 °C | 96 % | 0% | 10% | 6% | 96% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 96 % | 0% | 18% | 3% | 95% | |
Kwatirija, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 7,4080; -2,3018
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kwatirija, Ghana. Predpoveď počasia Kwatirija.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kwatirija dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kwatirija
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:27 | 23.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |