Počasie Pambros Salt Ponds dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pambros Salt Ponds na 10 dní.
Pondelok 1. jún
31 / 24°C
| 8.5 mm | 7 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia Pambros Salt Ponds, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 93 % | 24 °C | 80 % | 0% | 31% | 7% | 69% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 66 % | 0% | 0% | 1% | 65% | |
| 12:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
7,9 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 24 °C | 75 % | 0% | 4% | 3% | 73% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 85% | 7% | 100% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 95 % | 0% | 3% | 0% | 95% | |
| 12:00
14:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
7,6 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 69 % | 24 °C | 97 % | 0% | 13% | 12% | 96% | |
| 18:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
1,4 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 99% | |
Pambros Salt Ponds, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,5445; -0,2838
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pambros Salt Ponds, Ghana. Predpoveď počasia Pambros Salt Ponds.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pambros Salt Ponds dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pambros Salt Ponds
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 18:27 | 01.06.2026 06:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |