Počasie Kípârarigsukavsak dnes
| -3 °C | -6 °C | 17:00 | |
| -3 °C | -6 °C | 23:00 |
východ slnka: polárny den
západ slnka: slnko nezapadá
PO HODINÁCH
západ slnka: slnko nezapadá
Predpoveď počasia Kípârarigsukavsak 27. máj 2026
Cez deň skoro ráno polojasno, jasno. Najvyššia teplota -3 °C. V noci zamračené až polojasno. Najnižšia teplota -4 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kípârarigsukavsak, Grónsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | -6 °C -9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1026 hPa | 93 % | -7 °C | 14 % | 0% | 5% | 0% | 8% | |
| 11:00
14:00
| jasno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 75 % | -7 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 17:00
20:00
| jasno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 74 % | -7 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 23:00
02:00
| zamračené | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 81 % | -6 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | -4 °C -7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1029 hPa | 83 % | -6 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1030 hPa | 72 % | -5 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1030 hPa | 77 % | -4 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 72 % | -4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kípârarigsukavsak, Grónsko - informácie
Štát: GrónskoGPS súradnice: 72,1667; -55,0333
Časová zóna: America / Nuuk
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kípârarigsukavsak, Grónsko. Predpoveď počasia Kípârarigsukavsak.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kípârarigsukavsak dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Kípârarigsukavsak
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Kípârarigsukavsak
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| polárny den | slnko nezapadá |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:37 | 24:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 19:14 | 27.05.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |