Počasie Pinguarssuit Qáqai dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pinguarssuit Qáqai, Grónsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 52 % | -6 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 51 % | -5 °C | 10 % | 0% | 1% | 0% | 10% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 58 % | -3 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1006 hPa | 53 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 42 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 41 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 59 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 73 % | -3 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Pinguarssuit Qáqai, Grónsko - informácie
Štát: GrónskoGPS súradnice: 72,1167; -55,2167
Časová zóna: America / Nuuk
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pinguarssuit Qáqai, Grónsko. Predpoveď počasia Pinguarssuit Qáqai.
Pinguarssuit Qáqai - počasie v okolí - väčšie mestá
Pinguarssuit Qáqai - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pinguarssuit Qáqai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pinguarssuit Qáqai
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pinguarssuit Qáqai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| polárny den | slnko nezapadá |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:38 | 24:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| nenastáva | nenastáva |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |