Počasie Qungulertussup Qáqâ dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Qungulertussup Qáqâ na 10 dní.
Pondelok 1. jún
5 / 3°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 05:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 11:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 17:00 | |
| 4 °C | 1 °C | 23:00 |
východ slnka: polárny den
západ slnka: slnko nezapadá
PO HODINÁCH
západ slnka: slnko nezapadá
|
|
Predpoveď počasia Qungulertussup Qáqâ, Grónsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1014 hPa | 62 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1012 hPa | 61 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 66 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1007 hPa | 77 % | 0 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 78 % | -1 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 80 % | 0 °C | 50 % | 0% | 0% | 12% | 48% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 93 % | 0 °C | 57 % | 0% | 4% | 39% | 41% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 87 % | 0 °C | 23 % | 0% | 12% | 3% | 9% | |
Qungulertussup Qáqâ, Grónsko - informácie
Štát: GrónskoGPS súradnice: 71,3500; -53,0833
Časová zóna: America / Nuuk
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Qungulertussup Qáqâ, Grónsko. Predpoveď počasia Qungulertussup Qáqâ.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Qungulertussup Qáqâ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Qungulertussup Qáqâ
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| polárny den | slnko nezapadá |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:30 | 24:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| nenastáva | nenastáva |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |