Počasie La Cuchilla, La Paz zajtra
| 30 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:23
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
Predpoveď počasia La Cuchilla, La Paz 18. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 34 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Cuchilla, La Paz, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 18 °C | 96 % | 0% | 3% | 0% | 96% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 89 % | 0% | 4% | 1% | 88% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 73 % | 19 °C | 81 % | 0% | 3% | 0% | 80% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 76 % | 19 °C | 62 % | 0% | 1% | 0% | 61% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 78 % | 19 °C | 35 % | 0% | 1% | 0% | 35% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 79 % | 19 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 73 % | 18 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 15 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 45 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 40 % | 14 °C | 73 % | 0% | 1% | 0% | 72% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 37 % | 14 °C | 70 % | 0% | 7% | 10% | 65% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 33 % | 14 °C | 72 % | 0% | 7% | 10% | 69% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 13 °C | 64 % | 0% | 3% | 10% | 60% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 28 % | 12 °C | 36 % | 0% | 0% | 10% | 28% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 26 % | 12 °C | 31 % | 0% | 0% | 10% | 22% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 28 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 29 % | 13 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 31 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 4% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 34 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 45 % | 16 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 59 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 65 % | 19 °C | 8 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 23:00
07:00
| dažďové prehánky | 25 °C 28 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 72 % | 20 °C | 37 % | 0% | 16% | 25% | 0% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 80 % | 20 °C | 18 % | 4% | 10% | 8% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 82 % | 21 °C | 20 % | 11% | 14% | 7% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 85 % | 21 °C | 16 % | 12% | 14% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 18 % | 10% | 14% | 3% | 2% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 14 % | 9% | 13% | 2% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 87 % | 20 °C | 13 % | 8% | 12% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 83 % | 20 °C | 16 % | 6% | 15% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 65 % | 18 °C | 16 % | 0% | 14% | 1% | 2% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 17 °C | 18 % | 0% | 10% | 5% | 7% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 46 % | 16 °C | 27 % | 0% | 10% | 6% | 18% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 42 % | 16 °C | 54 % | 0% | 8% | 12% | 46% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 35 % | 15 °C | 53 % | 0% | 3% | 8% | 49% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 13 °C | 24 % | 0% | 1% | 8% | 16% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 27 % | 12 °C | 33 % | 0% | 0% | 7% | 28% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 26 % | 12 °C | 39 % | 0% | 0% | 10% | 31% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 26 % | 12 °C | 49 % | 0% | 0% | 9% | 44% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 26 % | 12 °C | 35 % | 0% | 0% | 8% | 29% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 28 % | 12 °C | 20 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 31 °C 32 °C |
2,4 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1010 hPa | 40 % | 15 °C | 9 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
La Cuchilla, La Paz, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,2333; -87,8167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Cuchilla, La Paz, Honduras. Predpoveď počasia La Cuchilla, La Paz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Cuchilla, La Paz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Cuchilla, La Paz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 19:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 19:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:59 | 18.05.2026 20:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |