Počasie La Esperanza, Intibucá dnes
Predpoveď počasia La Esperanza, Intibucá 22. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 3,5 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Esperanza, Intibucá, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1017 hPa | 87 % | 14 °C | 20 % | 0% | 12% | 6% | 4% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 14 °C | 21 % | 0% | 19% | 3% | 0% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 14 °C | 21 % | 0% | 19% | 2% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 93 % | 13 °C | 7 % | 0% | 0% | 2% | 5% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 12 °C | 78 % | 0% | 5% | 20% | 71% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 42 % | 11 °C | 87 % | 0% | 0% | 25% | 84% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 37 % | 10 °C | 96 % | 0% | 0% | 28% | 95% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 27 °C 26 °C |
3,1 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 34 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 80 % | 16 °C | 79 % | 0% | 43% | 10% | 61% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 14 °C | 29 % | 0% | 19% | 3% | 10% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 14 °C | 25 % | 0% | 14% | 0% | 14% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 26 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 33 % | 9 °C | 10 % | 0% | 3% | 7% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 21 °C 22 °C |
2,3 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 14 °C | 93 % | 0% | 3% | 15% | 92% | |
La Esperanza, Intibucá, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,3111; -88,1806
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5 318
Nadmorská výška: 1687 m
Administratívna časť:
- Departamento de Intibucá, La Esperanza, Intibucá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Esperanza, Intibucá, Honduras. Predpoveď počasia La Esperanza, Intibucá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Esperanza, Intibucá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre La Esperanza, Intibucá
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 17,6 °C | 6 | ||
| február | 18,4 °C | 5 | ||
| marec | 20,4 °C | 3 | ||
| apríl | 21,5 °C | 4 | ||
| máj | 21,9 °C | 9 | ||
| jún | 21,5 °C | 16 | ||
| júl | 21,0 °C | 15 | ||
| august | 21,2 °C | 15 | ||
| september | 21,0 °C | 16 | ||
| október | 19,9 °C | 12 | ||
| november | 18,7 °C | 9 | ||
| december | 17,9 °C | 8 |
Astronomické informácie La Esperanza, Intibucá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 18:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 18:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 19:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:16 | 23.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |