Počasie La Huerta, Santa Bárbara dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto La Huerta, Santa Bárbara na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
34 / 23°C
| 2.2 mm | 4 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:22
západ slnka 18:16
PO HODINÁCH
západ slnka 18:16
|
|
Predpoveď počasia La Huerta, Santa Bárbara, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 96 % | 0% | 78% | 5% | 82% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 28 °C |
0,7 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 83 % | 0% | 82% | 1% | 3% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1012 hPa | 47 % | 21 °C | 43 % | 0% | 19% | 20% | 17% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
1,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 74 % | 23 °C | 93 % | 0% | 4% | 7% | 93% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,3 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 82 % | 0% | 76% | 14% | 19% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 7% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 35 °C 39 °C |
1,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 47 % | 21 °C | 75 % | 0% | 58% | 46% | 35% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 28 °C 35 °C |
2,8 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 25 °C | 78 % | 0% | 0% | 3% | 78% | |
La Huerta, Santa Bárbara, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 15,1000; -88,2667
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 300 m
Administratívna časť:
- Departamento de Santa Bárbara, Santa Bárbara, Santa Bárbara
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Huerta, Santa Bárbara, Honduras. Predpoveď počasia La Huerta, Santa Bárbara.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Huerta, Santa Bárbara dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Huerta, Santa Bárbara
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:22 | 18:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 18:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 19:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:17 | 21.05.2026 23:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |